Home Community General Polskie C2 Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my piszemy
Polskie C2 Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my piszemy
Follow .
Focus: General All Categories, Since: 01-31-07
Founder: GreatMarta - Stories: 28 - Followers: 0 - id: 637
Cokolwiek zostanie na tym portalu napisane po polsku, ja to kwalifikuję do mojego C2. Bracia Polacy i siostry Polki, czyć nie wspaniale tworzyć i czytać we własnym języku? A jak!

Zwycięzca bierze wszystko by problematic-child
Dwie historie splatają się ze sobą. Która tak naprawdę jest prawdziwa? [nie znoszę pisania streszczeń]
Fiction: Romance - Rated: T - Polish - Romance - Chapters: 1 - Words: 2,338 - Published: 1/9/2008 - Complete
Kochaj mnie! by Saerie reviews
To scenka z rodzaju tych "lekkich, łatwych i przyjemnych" do tego mocno roztrzepana. Rzecz jasna dobrze się kończy no ale przecież to w końcu romans! Czytać proszę, przy dźwiękach "Lovefool" zespołu The Cardigans.
Fiction: Romance - Rated: T - Polish - Chapters: 1 - Words: 638 - Reviews: 3 - Favs: 2 - Published: 5/11/2008 - Complete
Spóźnienie by Impaler reviews
My first short story.
Fiction: Mystery - Rated: K+ - Polish - Mystery - Chapters: 1 - Words: 348 - Reviews: 1 - Published: 3/31/2007 - Complete
Cadillac by Impaler
Short story about a car or... something else.
Fiction: Mystery - Rated: K - Polish - Mystery/Spiritual - Chapters: 1 - Words: 377 - Published: 8/4/2007 - Complete
10 sek by Impaler
Little something about a dog and a cell.
Fiction: Mystery - Rated: T - Polish - Mystery/Horror - Chapters: 1 - Words: 417 - Published: 8/11/2007 - Complete
Wampir by Saerie
Króciutka scenka zainspirowana piosenką "Zawód fotograf", zespołu Myslovitz. Mam słabość do tematu fotografii, tym razem zajęłam się jej "mroczną" stroną.
Fiction: Horror - Rated: T - Polish - Chapters: 1 - Words: 427 - Published: 5/13/2008 - Complete
Idol by Saerie
Prosta scenka o uwielbieniu i zapewne początkach lekkiej obsesji. Czytać najlepiej przy dźwiękach "Mad about the boy" p. Dinah Washington
Fiction: General - Rated: T - Polish - Chapters: 1 - Words: 551 - Published: 4/17/2008 - Complete
Rutyna by Saerie
Piosenka "Muscle Museum" zespołu Muse będzie najlepszym tłem dla tej smutnej i w sumie, gorzkiej opowieści.
Fiction: General - Rated: T - Polish - Chapters: 1 - Words: 685 - Published: 4/18/2008 - Complete
Cafe by Saerie
Jedna z wariacji na temat "Take me out" zespołu Franz Ferdinand. Może trochę mija się z piosenką, ale... to przecież tylko wariacja.
Fiction: General - Rated: T - Polish - Chapters: 1 - Words: 310 - Published: 4/18/2008 - Complete
Dzień na wyścigach by Saerie
Do słuchania polecam "Highway star" zespołu Deep Purple. Wpleciony kawałek tekstu musiałam odrobinę zmodyfikować, żeby pasowało do całości. Ogólnie, dla miłośników prędkości.
Fiction: General - Rated: T - Polish - Chapters: 1 - Words: 811 - Published: 5/11/2008 - Complete
Zazdrość by Saerie
Zazdrość to straszna rzecz, choć ponoć bez niej nie ma miłości. W tle, "Mr. Brightside" zespołu The Killers.
Fiction: General - Rated: T - Polish - Chapters: 1 - Words: 545 - Published: 7/23/2008 - Complete
Przyjaciółka by Saerie
Piosenka "Endlessly" zespołu Muse ze swym patosem może przyprawić o ból zębów, ale o dziwo, miło się jej słucha, czego dowodem jest ta krótka scenka.
Fiction: General - Rated: T - Polish - Chapters: 1 - Words: 610 - Published: 7/23/2008 - Complete
Idealne Zakończenie by Tierry Leoine reviews
trójce przyjaciół skrywane dawno tajemnice, jak tylko wyszły na jaw, wywróciły cały dotychczasowy świat do góry nogami, doprowadzając do ekstremalnych posunięć.
Fiction: General - Rated: K+ - Polish - Angst - Chapters: 1 - Words: 3,554 - Reviews: 1 - Published: 11/14/2007 - Complete
Mortia by Mazeru Okinata reviews
Opowieść z dawnych czasów, gdy w jądrze Etherii wreszcie zapanował pokój. Ale nic nie jest niezmienne, zwłaszcza gdy demon który raz posmakował władzy znudzi się swoim więzieniem... Czyli ot taki oto stereotypowy scenariusz, ale mam nadzieję że się spodob
Fiction: Fantasy - Rated: K+ - Polish - Chapters: 2 - Words: 1,885 - Reviews: 2 - Updated: 1/29/2008 - Published: 9/24/2007
Myśli by Impaler
I wrote this long time ago on a very, very bad day.
Fiction: Essay - Rated: K - Polish - Chapters: 1 - Words: 270 - Published: 8/18/2007 - Complete
10 minut by nieseryjna reviews
Szybka i przygodowa akcja, chcesz wiedzieć więcej przeczytaj.
Fiction: Sci-Fi - Rated: K+ - Polish - Sci-Fi/Humor - Chapters: 1 - Words: 948 - Reviews: 1 - Published: 3/5/2007 - Complete
19 by Impaler reviews
Inspired by Need fot Speed: Hot Pursuit 2. Comes with Zielony diabeł.
Fiction: Action - Rated: K - Polish - Adventure - Chapters: 1 - Words: 1,127 - Reviews: 1 - Published: 4/21/2007 - Complete
Zielony diabeł by Impaler
Inspired by Need fot Speed: Hot Pursuit 2. Comes with 19.
Fiction: Action - Rated: K - Polish - Adventure - Chapters: 1 - Words: 1,202 - Published: 4/21/2007 - Complete
Jak powstaje książka? by GreatMarta reviews
Kompendium młodego autora. Swobodne tłumaczenie tekstu z dobrego software'u dla autorów Storymind. Może wam to pomoże
Fiction: General - Rated: K - Polish - Chapters: 1 - Words: 1,998 - Reviews: 2 - Favs: 1 - Published: 7/17/2007
Jestesmy Jednym by Gabriella23
Wpadł mi wiersz do głowy po usłyszeniu parę piosenek. Zgadnijcie jakie piosenki słuchałam kiedy wpadł mi do głowy ten wiersz... Dedykuje ten wiersz mojemu kochanemu chłopakowi który zawsze jest ze mną i mnie zawsze gorąco kocha. Kocham Cię Tygrysku!
Poetry: Love - Rated: T - Polish - Romance/Poetry - Chapters: 1 - Words: 316 - Published: 12/21/2006 - Complete
Melody Starr Trudne początki by nieseryjna reviews
Melody Starr razem z przyjaciółką Amandą zaczynają nowe życie, zaraz po collegu..
Fiction: Humor - Rated: K+ - Polish - Humor - Chapters: 1 - Words: 3,147 - Reviews: 1 - Published: 12/4/2003 - Complete
Dlaczego? by Shatten reviews
Co czuje się, kiedy ktoś bliski umiera, nie mając szansy powiedzieć nam czegoś ważnego... Opowiadanie sprzed paru lat. edited story that I wrote few years ago. about an unhappy love and what it feels like when someone dies suddenly.
Fiction: Romance - Rated: T - Polish - Romance/Tragedy - Chapters: 1 - Words: 737 - Reviews: 1 - Published: 11/3/2006 - Complete
Świat Kudu by GreatMarta reviews
Keyem kształci się na wojowniczkę w społeczeństwie kudoków, próbującym zaprowadzić porządek 100 lat po III wojnie. Jest jednak mieszańcem, i ludzie nie są jej przychylni.
Fiction: General - Rated: T - Polish - Chapters: 1 - Words: 1,503 - Reviews: 1 - Favs: 1 - Published: 11/1/2006
Lajawarsi: Planetarna Wyprawa by GreatMarta reviews
Imperator planety Laja wysyła swoich dwóch synów w podróż kosmiczna z grupą naukowców. Podczas gdy ksiażęta są w podróży, ich rodzinna planeta pada ofiarą inwazji.
Fiction: Sci-Fi - Rated: T - Polish - Sci-Fi - Chapters: 3 - Words: 5,734 - Reviews: 1 - Follows: 1 - Updated: 2/7/2007 - Published: 10/28/2006